Google

Premiera Gphone za 2 tygodnie

Grzegorz Marczak
4

Plotka na temat premiery Gphone (telefon od google), która miała by się odbyć za 2 tygodnie pochodzi z do tej pory wiarygodnego źródła jakim jest serwis Rediff News. W informacji czytamy dalej, że premiera Gphone odbędzie się jednocześnie w Europie oraz w Stanach Zjednoczonych. W chwili obecnej t...

Plotka na temat premiery Gphone (telefon od google), która miała by się odbyć za 2 tygodnie pochodzi z do tej pory wiarygodnego źródła jakim jest serwis Rediff News.

W informacji czytamy dalej, że premiera Gphone odbędzie się jednocześnie w Europie oraz w Stanach Zjednoczonych. W chwili obecnej to, co powstrzymuje Google to premiery to pozwolenia i regulacje związane z tego typu działalnością w US.

Google wprawdzie nie komentuje, żadnych plotek związanych z Gphone jednak kilka informacji z przeszłości może świadczyć o tym, że plotka ta nie jest tak do końca absurdalna.


Czy tak wygląda Gphone?

W marcu tego roku Google Executive potwierdził istnienie Gphone, w grudniu ubiegłego roku gigaom.com podała informacje jakoby Gphone miał być gotowy na 2008 rok, w styczniu engadget pokazało pierwsze zdjęcia Gphone itp. Z plotek i nie potwierdzonych informacji można dowiedzieć się, że Gphone będzie wyposażony w WIFI oraz będzie obsługiwał 3G.

Gdyby plotka ta okazała się prawdą (w co wątpię) była by to wielkie zaskoczenie dla całego rynku mobilnego, a szczególnie dla Apple którego produkt był by jako pierwszy porównywany do produktu Google.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu