32

Polski Twitter – do biegu!, gotowi?, start !

Serwisy społecznościowe lub nowej generacji przeżywają teraz prawdziwy szczyt popularności. Szczyt ten objawia się tym iż nawet najbardziej prostymi pomysł z fatalnym wykonaniem staje się popularny. Serwis który wpisuje się w trend to Twitter – w serwisie tym każdy może napisać co teraz robi, jeśli masz dużo wpisów to tworzy się z tego jakby mini […]

Serwisy społecznościowe lub nowej generacji przeżywają teraz prawdziwy szczyt popularności. Szczyt ten objawia się tym iż nawet najbardziej prostymi pomysł z fatalnym wykonaniem staje się popularny.

Serwis który wpisuje się w trend to Twitter – w serwisie tym każdy może napisać co teraz robi, jeśli masz dużo wpisów to tworzy się z tego jakby mini blog na którym widać co robiłeś. I to w skrócie tyle – fantastyczne nie prawda ? Okazuje się, że to jest to czego ludzie potrzebowali (przynajmniej niektórzy) bo serwis ten staje się coraz bardziej popularny (proponuje odświeżyć stronę kilka razy aby zobaczyć jak szybko przybywa nowych wpisów)

Koledzy z mashable.com poszli bardzo daleko twierdząc, że Twitter jest to nowy sposobem na blogowanie i przedstawili to na ładnym obrazku:

Nie pozostaje nic innego jak czekać na polski twitter – wykonanie takiego serwisu to pewnie jakiś tydzień czasu (biorąc pod uwagę możliwości teraźniejszych framwork-ów) – pytanie tylko czy Polacy dadzą się porwać tej modzie na pisanie „co teraz robię”?

Do biegu gotowi star…bo kto pierwszy ten lepszy.