22

Polski Lifehacker – nie ma niestety

Niestety nie ma takiego serwisu lub bloga (a może ja go nie znam) który był bym odpowiednikiem zagranicznego serwisu lifehacker.com. Jeśli ktoś nie zna tego serwisu to w skrócie jest to miejsce gdzie znajdziemy porady ułatwiające „życie” a dotyczące korzystania z programów, stron internetowych i wszelkich innych obecnie dostępnych technologii. Zakładając więc, że w Polsce […]


Niestety nie ma takiego serwisu lub bloga (a może ja go nie znam) który był bym odpowiednikiem zagranicznego serwisu lifehacker.com. Jeśli ktoś nie zna tego serwisu to w skrócie jest to miejsce gdzie znajdziemy porady ułatwiające „życie” a dotyczące korzystania z programów, stron internetowych i wszelkich innych obecnie dostępnych technologii.

Zakładając więc, że w Polsce takiego serwis nie ma – pytanie jakie można postawić to dlaczego? Internet, programy i wszystko co jest z tym związane rozwijają się tak szybko, że na pewno jest dość duża rzesza ludzi, którzy byli by stałymi gośćmi takiego serwisu.


Lifehacker


Wiele osób poszukuje inspiracji na swoje tak zwane projekty – może ta inspiracja zostanie wykorzystana?. Wprawdzie stworzenie takiego serwisu nie będzie łatwe, wręcz będzie okupione bardzo dużą ilością pracy (bo materiały trzeba będzie redagować czy też tłumaczyć początkowo samemu) ale moim zdaniem dobrze zrealizowany lifehacker.pl ma szansę na odniesienie sukcesu.

To kto pierwszy? – a może coś takiego jest już w trakcie tworzenia (a może już jest)