32

Pokaz możliwości smartfona Huawei Ascend P8. Emotion UI 3.1 zachwyca i czaruje

Od kilku tygodni testujemy smartfona Huawei Ascend P8. Najnowszy smartfon chińskiej firmy zaskakuje na każdym kroku. Tym, co jednak robi największe wrażenie, jest nakłada graficzna Emotion UI w wersji 3.1. Jeżeli chcecie poznać jej możliwości, smaczki oraz zobaczyć działanie, zapraszamy do nowego materiału na Antyweb TV. Recenzja smartfona lada moment pojawi się na łamach Antyweba. […]

Od kilku tygodni testujemy smartfona Huawei Ascend P8. Najnowszy smartfon chińskiej firmy zaskakuje na każdym kroku. Tym, co jednak robi największe wrażenie, jest nakłada graficzna Emotion UI w wersji 3.1. Jeżeli chcecie poznać jej możliwości, smaczki oraz zobaczyć działanie, zapraszamy do nowego materiału na Antyweb TV.

Recenzja smartfona lada moment pojawi się na łamach Antyweba. Tymczasem na kolejnym już wideo z jego udziałem odkrywamy sekrety Emotion UI 3.1, a trzeba przyznać, że trochę ich jest.

https://youtu.be/S0gM36RrOY4

Jeżeli macie jeszcze jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące tego niesamowitego urządzenia, czekam w komentarzach. Od kilku dni jest ono już dostępne w Polsce w przedsprzedaży. Cenę ustalono na 2099 zł. Wstrzymajcie się jednak jeszcze chwilę z zakupem do czasu ukazania naszej recenzji. ;)

P.S. Za sprzęt do nagrywania dziękujemy Sony.