1

Podsumowanie nocnych konferencji wielkiej czwórki

To była gorąca noc na miłośników gier. Aż cztery konferencje zapowiadające nowości wśród czterech graczy na tym rynku. Swoje propozycje przedstawiali kolejno Microsoft ze swoją nową konsolą, dalej Electronic Arts, Ubisoft oraz na deser Sony i jego P4. Oczywiście oprócz nowych tytułów najciekawszą kwestią była cena najnowszych konsol. XBOX One wystartował z górną granicą za […]

To była gorąca noc na miłośników gier. Aż cztery konferencje zapowiadające nowości wśród czterech graczy na tym rynku. Swoje propozycje przedstawiali kolejno Microsoft ze swoją nową konsolą, dalej Electronic Arts, Ubisoft oraz na deser Sony i jego P4. Oczywiście oprócz nowych tytułów najciekawszą kwestią była cena najnowszych konsol.

XBOX One wystartował z górną granicą za swoją zabawkę – 499 euro, Sony wydaje się, że przynajmniej w tym zakresie, wygrywa ten wyścig i ustalił cenę swojej konsoli P4 na poziomie 399 euro.

Przez całą noc relacjonowali dla Was na żywo wrażenia z tych konferencji, koledzy z redakcji Niezgrani.pl. Dla tych z Was, których to ominęło zapraszam na zapoznanie się, już na spokojnie, z tymi wpisami.

E3 2013 – konferencja Microsoftu

xbox

E3 2013 – konferencja Electronic Arts

nws_ea

E3 2013 – konferencja Ubisoftu

ubisoft-e3

E3 2013 – konferencja Sony

play