36

Play zaprezentował właśnie nowe taryfy na kartę Play Formuła Unlimited oraz pakiet 10 GB za 10 zł

Przed chwilą na blogu Rzecznika Play zakończyła się prezentacja nowej oferty na kartę. Z tego, co mogliśmy usłyszeć od prowadzących, jest to pierwsza oferta bez limitu na kartę w Play, ale jak zobaczycie na slajdach, nie do końca jest to prawdą, brakuje MMS-ów. Obecnie dostępne były trzy Formuły – SMS na kartę, 3w1 na kartę […]

Przed chwilą na blogu Rzecznika Play zakończyła się prezentacja nowej oferty na kartę. Z tego, co mogliśmy usłyszeć od prowadzących, jest to pierwsza oferta bez limitu na kartę w Play, ale jak zobaczycie na slajdach, nie do końca jest to prawdą, brakuje MMS-ów.

Obecnie dostępne były trzy Formuły – SMS na kartę, 3w1 na kartę oraz 4w1 na kartę. Do tej trójki dołączą teraz dwie nowe Formuły:

play2

play3

Pierwsza, ważna tydzień za 9 zł z nielimitowanymi połączeniami do wszystkich, nielimitowanymi SMS-ami oraz 0,5 GB transferu danych. W drugiej znajdzie się 3 GB transferu za 35 zł, a czas ważności to 30 dni. Obydwa pakiety będą się cyklicznie odnawiać. Ważna informacja jest taka, aby skorzystać z nowych Formuł, należy wyłączyć obecną, z której akurat do tej pory korzystaliście.

Ostatnią nowością jest pakiet 10 GB za 10 zł. Ważny jest 30 dni i można go wielokrotnie aktywować, z tym że trzeba to zrobić do 30 listopada.

pakiet

Oferty, w których można aktywować ten pakiet to:

play4

Wydaje mi się, że ta ostatnia opcja jest najkorzystniejsza z całej prezentacji, jako dodatkowy pakiet GB, który można włączyć po prostu bez zmieniania aktualnych taryf, znacznie zwiększając tym samym aktualną paczkę danych, z której korzystacie za niewielką sumę. Całość prezentacji możecie obejrzeć na poniższym filmie:

https://youtu.be/aR4vUpqlpg4

V3_big_1