7

Pierwsze video z Democamp – Erasmuse.pl i rozmowa z Krzewińskim (SpeedUp)

Democamp już za nami i teraz przyszedł czas na zbieranie materiałów i filmów jakie podczas tego spotkania były nagrywane. Pierwszy jak zwykle jest Maciek, opublikował właśnie nagranie z prezentacji zwycięskiego serwisu czyli Erasmuse.pl oraz wywiad z jego jednoosobowym twórcą. Trzeba przyznać, że Maciek w roli prowadzącego rozmowy spisuje się bardzo dobrze (no ale wiadomo lata […]

Democamp już za nami i teraz przyszedł czas na zbieranie materiałów i filmów jakie podczas tego spotkania były nagrywane. Pierwszy jak zwykle jest Maciek, opublikował właśnie nagranie z prezentacji zwycięskiego serwisu czyli Erasmuse.pl oraz wywiad z jego jednoosobowym twórcą. Trzeba przyznać, że Maciek w roli prowadzącego rozmowy spisuje się bardzo dobrze (no ale wiadomo lata praktyki z kamerą :) ).

i wywiad z autorem serwisu


Oprócz Erasmuse.pl, mamy też nagranie rozmowy Maćka z Zbyszkiem Krzwińskim Z SpeedUP. Panowie rozmawiają o poziomie prezentacji, tego jak młodzi ludzi przygotowali się do tegorocznej edycji Democamp oraz o wrażeniach po dotychczasowych prezentacjach. Generalnie bardzo pozytywnie.