pętla zwiastun
7

Vega zapowiedział taki sam, ale inny film. „Pętla” opowie o aferze podkarpackiej

Patryk Vega zaprezentował zwiastun swojej kolejnej produkcji. Tym razem pod lupę wzięto afery, w które zamieszani byli agenci CBŚP.

Wczoraj Patryk Vega na swojej stronie na Facebooku zamieścił zapowiedź. Informował fanów, że już kolejnego dnia, czyli dzisiaj, pojawi się zwiastun jego najnowszej produkcji. Co ciekawe, przeglądając najpopularniejsze komentarze zauważyłam sporo tych negatywnych i prześmiewczych. Reżyser był wyśmiewany za liczbę (czy może nawet już ilość?) filmów, jakie wypuszcza w jednym roku oraz za ich jakość, która nie może być przecież zbyt wysoka, biorąc pod uwagę tempo tworzenia. Rzecz jasna nie brakowało i tych przychylnych komentarzy, bo Patryk Vega wciąż ma w naszym kraju wiernych fanów.

Pętla w kinach już wkrótce

Doczekaliśmy się. Dziś rano zobaczyliśmy zwiastun filmu Pętla. Produkcja opowie o historii siatki klubów nocnych, które były kontrolowane przez agenta CBŚP. Zdobywał w nich sekstaśmy z udziałem polityków, celebrytów czy duchownych. Cała afera stała się w pewnym momencie bitwą, w którą zmieszane były ukraińskie i rosyjskie służby specjalne. Vega pozyskał do swojego filmu nagrania z ukrytych kamer oraz kluczowych uczestników procederu. Z tak zwaną afera podkarpacką łączy się również tajemnicza śmierć Dawida Kosteckiego, boksera, który był jednym ze świadków w sprawie. Sam zwiastun wygląda jak… każdy zwiastun jego filmów. Szybkie cięcia, mocne ujęcia i gwałtowna akcja, która co rusz okraszana jest kolejnymi wrzaskami, wulgaryzmami oraz brutalnymi scenami seksu.

Polityka od Vegi – recenzja. Najciekawszym fragmentem seansu były reklamy

Kogo zobaczymy w obsadzie? Przede wszystkim pojawią się twarze znane nam z filmów Vegi wręcz doskonale. W obsadzie pojawili się m.in. Antonii Królikowski (Bad Boy, Polityka), Katarzyna Warnke (Botoks, Kobiety Mafii), Piotr Stramowski (Bad Boy, Pitbull. Nowe porządki), Dagmara Kaźmierska (Kobiety mafii 2), Monika Ambroziak (Kobiety Mafii 2, Bejbi blues), Filip Guźla (Kobiety mafii, Botoks), Marcin Zacharzewski (Plebania, Mistyfikacja), Maciej Zacharzewski (Na dobre i na złe, Teraz i zawsze), Rafał Cieszyński Job, czyli ostatnia szara komórka, Ojciec Mateusz), Henryk Talar (Kler, Sęp), Tomasz Dedek (Czas honoru, Historia Roja) czy Wiktor Korzeniowski (Kryminalni, Ojciec Mateusz).