1

Partype.pl – Co nowego na imprezach?

Partype będzie serwisem „O imprezach” – dowiemy się gdzie będą imprezy, jakie oferty mają dla nas kluby i puby, będziemy mogli przeczytać o obejrzeć relacje z imprez. To co jednak najbardziej mnie zaciekawiło w nadchodzącym serwisie to plan aby był on dostępny w 12 wersjach językowych (min. w Japoński i Koreańskim? ). Autorzy już teraz […]


Partype będzie serwisem „O imprezach” – dowiemy się gdzie będą imprezy, jakie oferty mają dla nas kluby i puby, będziemy mogli przeczytać o obejrzeć relacje z imprez. To co jednak najbardziej mnie zaciekawiło w nadchodzącym serwisie to plan aby był on dostępny w 12 wersjach językowych (min. w Japoński i Koreańskim? ).

Autorzy już teraz przygotowują programy partnerskie dla klubów i dyskotek – właściciele klubów dzięki temu będą mogli skorzystać z promocji swoich lokali w serwisie. Autorom udało się też zorganizować wsparcie medialne od artystów z wytwórni MyMusic

W chwili obecnej serwis jest jeszcze nie dostępny – ale już teraz mogę wam pokazać „zajawkę” strony głównej. Niestety ale na razie dostępna wersja beta nie pozwala na bliższe zapoznanie się z serwisem.


Wygląda całkiem ciekawie

Z powyższego obrazka widać, że partype będzie serwisem typowo społecznościowy (tak też piszą i dają do zrozumienia autorzy na swoim blogu) gdzie użytkownicy będą wgrywać relacje video z imprez, pisać relacje i recenzje itp.


Plany są imponujące.

Bardzo ciekawy jestem jak pomysł się rozwinie i jak będzie promowany za granicą. Jak na razie mam wrażenie, że tworzony jest przez osoby które mają bardzo dużo zapału i inwencji ale nie zapominające jednocześnie o tym aby stworzyć również modele biznesowy.

Ponieważ bardzo niewiele polskich serwisów decyduje się aby wyjść poza granice polski dlatego będę pilnie obserwował poczynania partype.