Seriale

Park Jurajski wraca, ale inny, niż się spodziewaliście. Netflix ma nowy pomysł

Konrad Kozłowski
5

Park Jurajski to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku, a za sprawą nowej serii Netfliksa wrócimy na wyspę Isla Nublar

Pierwsze wzmianki na temat tego projektu Netfliksa pojawiły się już jakiś czas temu, ale dopiero teraz doczekaliśmy się konkretnych informacji. Jednocześnie ujawniony został zwiastun serialu "Park Jurajski: Obóz kredowy", zdjęcia promocyjne oraz data premiery. Dla widzów, którzy mają za sobą seans filmu "Jurassic World" dodam, że wydarzenia z serii mają miejsce dokładnie w tym samym czasie, ale rozgrywają się po przeciwnej stronie wyspy.

Te seriale musisz nadrobić – najlepsze produkcje w 2020 roku (lista aktualizowana)

Zdjęcia i obsada "Park Jurajski: Obóz kredowy"

Serial skupi się na grupie sześciu nastolatków, którzy wybrali się na obóz przygodowy. Gdy sytuacja wymyka się spod kontroli i dinozaury zaczynają siać spustoszenie na wyspie, dzieciaki muszą ze sobą zacząć współpracować, by przetrwać. Po stracie kontaktu ze światem zewnętrznym i zdani tylko na siebie będą musieli przełamać lody. Zaufanie innym nie będzie łatwe, ale to pozwoli im najpierw stać się przyjaciółmi, a potem wręcz rodziną. Ich celem jest oczywiście przetrwanie ataku dinozaurów, ale jednocześnie odkryją zagrożenie, które będzie niebezpieczeństwem dla całego świata.

Polska superprodukcja „Król” – pierwszy zwiastun serialu Canal+. Spodoba Wam się!

Za animację odpowiada DreamWorks Animation, które znamy chociażby z takich produkcji jak "Shrek", "Trolle" czy "Kung Fu Panda". Znamy polską obsadę serialu - aktorzy, którzy udzielą głosu postaciom to: Karol Kwiatkowski (Darius), Aleksandra Kowalicka (Brooklynn), Jakub Mróz (Kenji), Zuzanna Bernat (Sammy), Jakub Szyperski (Ben), Matylda Kaczmarska (Yaz), Aleksandra Saporznikow (Roxie), Patryk Czerniejewski (Dave).

Zwiastun "Park Jurajski: Obóz kredowy". Data premiery

"Park Jurajski: Obóz kredowy" liczy 8 odcinków z czego każdy potrwa około 22 minuty. Odcinki pojawią się 18 września. Jest to już kolejna duża marka przejęta przez Netflix, z użyciem której powstała seria animowana. Wcześniej otrzymaliśmy zapowiedzi produkcji "Transformers: Wojna o Cybertron", której pierwsza część trafi na Netflix 30 lipca.

Serial dla fanów „Domu z papieru” i dużo filmów. Znamy nowości Netflix na sierpień

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu