12

PAP zostanie dziennikarzem obywatelskim roku 2006?

Ostatnio napisałem, że nie podobają mi się wiadomości24.pl dlatego iż początkowo dużo było wiadomości z PAP-u. Dziś po raz kolejny chciałem się przekonać do tego serwisu, poczytać coś z „dziennikarstwa obywatelskiego” i zobaczyć kto zgłosił się na konkurs na najlepszy blog. Wybieram numer…wiadomosci24.pl…widzę na głównej stronie 4 artykuły z PAP (i to te ważniejsze bo […]

Ostatnio napisałem, że nie podobają mi się wiadomości24.pl dlatego iż początkowo dużo było wiadomości z PAP-u. Dziś po raz kolejny chciałem się przekonać do tego serwisu, poczytać coś z „dziennikarstwa obywatelskiego” i zobaczyć kto zgłosił się na konkurs na najlepszy blog.

Wybieram numer…wiadomosci24.pl…widzę na głównej stronie 4 artykuły z PAP (i to te ważniejsze bo z obrazkami, które pokazują się później jako artykuł dnia)

Natychmiast naszło mnie takie przemyślenie iż jeśli jest już konkurs na dziennikarza obywatelskiego roku to proponuję aby został nim PAP (wprawdzie osoba ta nie podaje swojego imienia i nazwiska ale myślę, że to przez skromność).

Tak na poważnie zastanawiam się dlaczego serwis, który ma promować dziennikarstwo obywatelskie nie może się na tym skupić – czy ciągłe przedruki z PAP-u są takimi zapchaj dziurami czy też po prostu są głównym elementem serwisu?

Po napisaniu pierwszy raz informacji o wiadomościach24.pl myślałem iż byłem trochę źle nastawiony. Teraz jednak utwierdzam się w przekonaniu, że miałem wtedy rację.