23

Panorama Firm wydaje nową aplikację mobilną, bardzo udaną aplikację

Czego złego by nie powiedzieć o PF, uciążliwych telefonach konsultantów, wręcz nękaniu z ich strony, dziś w końcu ujrzała światło dzienne aplikacja mobilna z prawdziwego zdarzenia w ich wykonaniu. Może to i późno, ale przynajmniej dwie kwestie przemawiające za PF mogą sprawić, że odniesie sukces. Na pierwszym zrzucie nie udało mi się tego uchwycić, ale […]

Czego złego by nie powiedzieć o PF, uciążliwych telefonach konsultantów, wręcz nękaniu z ich strony, dziś w końcu ujrzała światło dzienne aplikacja mobilna z prawdziwego zdarzenia w ich wykonaniu. Może to i późno, ale przynajmniej dwie kwestie przemawiające za PF mogą sprawić, że odniesie sukces.

Na pierwszym zrzucie nie udało mi się tego uchwycić, ale podczas wyszukiwania od razu wyświetlają się podpowiedzi, dzięki czemu szybko możemy wybrać interesującą pozycję, w tym wypadku mechanik samochodowy. Sama aplikacja działa szybko, poszukiwane informacje błyskawicznie wyświetlają się na dostępnej mapie z dokładną lokalizacją.

panorama_firm_mobilna_aplikacja

W szczegółach znalezionych firm mamy dokładne informacje o adresie, telefonie oraz godzinach otwarcia. Możemy też od razu przejść do nawigacji do danego punktu z naszej lokalizacji.

panorama_firm_mobilna_aplikacja

Można powiedzieć, że my już to znamy, na przykład z Google Mapy, ale jak sprawdziłem w tym samym punkcie baza firm PF jest zdecydowanie większa, a sama aplikacja zdecydowanie szybsza. Więc, jeśli szukamy akurat w pobliżu jakiejś firmy, hotelu czy restauracji, zdecydowanie szybciej i wygodniej będzie skorzystać z tej propozycji.

panorama_firm_mobilna_aplikacja

Za Google Mapy przemawia jedynie system rekomendacji i opinii, o które będzie ciężko PF, dysponującej jedynie bazą firm i adresów, ale być może to wystarczy, by na stałe zagościć na wielu urządzeniach mobilnych, na których ciężko było do tej pory o tak dużą bazę danych firm.

Aplikacja od razu dostępna jest na Androida i iOS do pobrania ze strony Eniro.