99

Opowiedz mi swoją historię a dam ci za nią najnowszego iPhona 5 albo Samsung Galaxy SIII

Od zawsze pracowałem w dziale IT, dlatego najwięcej śmiesznych i zabawnych historii mógłbym opowiedzieć o użytkownikach a nie o dziale IT, choć jako tak zwany klient wewnętrzny też parę razy narzekałem na kolegów od serwerów czy też od tych dla których na porządku dziennym była odpowiedź domyślna „a u mnie działa”. Wszyscy jednak wiemy, że […]

Od zawsze pracowałem w dziale IT, dlatego najwięcej śmiesznych i zabawnych historii mógłbym opowiedzieć o użytkownikach a nie o dziale IT, choć jako tak zwany klient wewnętrzny też parę razy narzekałem na kolegów od serwerów czy też od tych dla których na porządku dziennym była odpowiedź domyślna „a u mnie działa”.

Wszyscy jednak wiemy, że działy IT w firmach (czy też praca z zewnętrznym dostawcą usług IT) bardzo często użytkownikom kojarzą się dość negatywnie i powstają na temat takiej współpracy często dość ciekawe historie. Wyrozumiałość użytkowników kończy się w momencie kiedy słyszą od swojego help desku, że coś nie będzie wykonane natychmiast – z drugiej strony, kogo w dzisiejszych czasach interesują procedury, umowy SLA i podobne „bzdury”. Chcemy szybko dobrze i na teraz. Inna sprawa czy jest to możliwe i ile to kosztuje.

Tym wstępem chciałem was zachęcić do opowiedzenia swojej historii związanej z działem IT, zewnętrznym wykonawcą itp. Może to być historia na wesoło albo całkiem na poważnie. Ważne aby była z jajem lub miała to coś w sobie :) Dla autora najciekawszej historii czeka świetna nagroda do wyboru bowiem będzie najnowszy iPhone 5 lub Samsung Galaxy SIII. Wystarczy tylko w komentarzu opowiedzieć swoją historię.

Słowo o sponsorze nagrody. Jest to Software Focus czyli typowy software house, specjalizują się w rozwiązaniach webowych ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo, jakość i usability. Pracują zarówno dla dużych jak i średnich firm – czasem jako podwykonawcy lecz zazwyczaj bezpośrednio z klientem. Na rynku wyróżnia ich obecność w grupie marketingowej BrainJuice dzięki czemu oferują również kompleksowe wsparcie działań internetowych. Ostatnio też ruszyli z akcją Kup Programistę (polecam przyjrzeć się koledze ze zdjęcia – umacniają stereotypy o dziale IT :) ), której częścią jest właśnie ten konkurs.

Teraz oficjalny regulamin konkursu

1. Konkurs rozpoczyna się dokładnie teraz, czyli 17 września 2012.
2. Nagrodą w konkursie jest do wyboru nowy iPhone 5 lub Samsung Galaxy SIII (zwycięzca wybiera nagrodę)
2a. Sponsorem nagrody jest firma Software Focus i ona też opłaci podatek od nagrody.
3. Ci, którzy podejmą rękawicę mają czas do 30 września do godziny 23:59 na opisanie w komentarzu „Co znaczy dla Ciebie praca z Twoim działem IT? Opowiedz nam chwytającą za serce historię która wydarzyła się naprawdę”
4. Dopuszczalne formy odpowiedzi to zarówno tekst, zdjęcia i rysunki.
5. Zwycięzcę wybieram osobiście razem ze sponsorem nagrody. Jeśli chodzi o kryteria to liczy się po prostu dobra historia.
6. Zwycięzca zostanie ogłoszony 3 października 2012
9. Wykluczenia z konkursu : Ja i moi krewni , pracownicy i współpracownicy fundatora nagrody oraz Antyweb, nie mogą brać udziału w konkursie i wygrać nagrody.
10. Organizatorem konkursu jest Grzegorz Marczak i jedynie do niego możecie kierować ewentualne reklamacje (na adres grzegorz.marczak@gmail.com) do dwóch tygodni po zakończeniu konkursu.

Zapraszam wszystkich do zabawy – super nagrody czekają