4

Znamy obsadę nowego filmu Mortal Kombat! Jak podoba Wam się Sonya Blade?

Mortal Kombat z 1995 roku to jeden z moich ulubionych filmów, serio. To też, moim zdaniem, najlepsza adaptacja gry. Z jednej strony bardzo czekam, z drugiej obawiam się nowego kinowego Mortala. Znamy już naważniejszą obsadę filmu. Jak oceniacie podobieństwo do znanych bohaterów?

Mortal Kombat był przełomem w świecie gier. Digitalizowane postacie sprawiły, że poziom realizmu i brutalności tej bijatyki przebił absolutnie wszystko, co dotychczas widzieliśmy. Przez lata z serią bywało różnie, ale od rebootu jest wyśmienicie i Mortal Kombat 11 tylko udowadnia tę tezę.

Nie dziwię się więc, że postanowiono zrobić również nowy aktorski film Mortal Kombat. Jakiś czas temu poznaliśmy część obsady nadchodzącego obrazu, dziś znamy już praktycznie cały najważniejszy skład. Prezentuje się on następująco

Jessica McNamee jako Sonya Blade


Josh Lawson jako Kano

Mehcad Brooks jako Jax

Tadanobu Asano jako Raiden

Sisi Stringer jako Mileena

Je Taslim jako Liu Kang

W filmie ma również pojawić się Lewis Tan, którego mogliśmy oglądać niedawno w netfliksowym serialu Wu Assassins – nie wiadomo jeszcze jednak w jakiego bohatera się wcieli. Osobiście obstawiałbym Scorpiona.

Warto pamiętać, że w podobieństwie do postaci z gry ogromne znaczenie ma charakteryzacja, więc nawet jeśli któreś z aktorów wydaje Wam się nie pasować do roli, może się okazać, że na ekranie będzie wyglądać idealnie. No i w zasadzie do których gier powinniśmy porównywać aktorów? Nawet jeśli stare odsłony odsuniemy na dalszy plan, to już w kolejnych grach po reboocie poszczególni bohaterowie wyglądali zupełnie inaczej. Zobaczcie taką na przykład Sonyę:

Film Mortal Kombat ma trafić do kin 5 marca, 2021 roku.

grafika