Polska

Obrazki z nowego Filmweb.pl

Grzegorz Marczak
56

Dzisiaj podczas konferencji prasowej został pokazany nowy Filmweb.pl - oficjalna premiera ma odbyć się w kwietniu. Nowe szaty i nowe funkcje były zapowiadane od tak dawna, że niektórzy nie pamiętają już kiedy pierwszy raz usłyszeli o pracy nad nową wersją serwisu. Z informacji prasowej jaką do...

Dzisiaj podczas konferencji prasowej został pokazany nowy Filmweb.pl - oficjalna premiera ma odbyć się w kwietniu. Nowe szaty i nowe funkcje były zapowiadane od tak dawna, że niektórzy nie pamiętają już kiedy pierwszy raz usłyszeli o pracy nad nową wersją serwisu.

Z informacji prasowej jaką dostałem wynika że oprócz zmian graficznych (które są moim zdaniem na duży plus dla serwisu) , spersonalizowanego kokpitu i funkcji społecznościowych wprowadzony został system sugerowania filmów o nazwie "gustomierz". Będzie działał on na bazie naszych ocen i sugerował nam filmy, które są warte obejrzenia. Z tego co zrozumiałem gustomierz będzie również wskazywał nam użytkowników serwisu filmweb o podobnych gustach filmowych.

Mam nadzieję, że niedługo dostanę dostęp do wersji testowej wtedy też będę mógł powiedzieć więcej o nowych funkcjach i działaniu gustomierza.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu