5

Nowy video podcast – leniwce.com

Leniwce.com – to nowy vidoe podcast o „życiu” a tak naprawdę chyba można go nazwać technologicznym (a przynajmniej tak można wywnioskować z opisów poszczególnych odcinków) Leniwce W leniwcach możemy usłyszeć o tym jak wyglądała premiera iphone lub np: dowiedzieć się co to jest VOIP. Audycje prowadzone są przez 2 lub 3 osoby i mamy też […]


Leniwce.com – to nowy vidoe podcast o „życiu” a tak naprawdę chyba można go nazwać technologicznym (a przynajmniej tak można wywnioskować z opisów poszczególnych odcinków)


Leniwce

W leniwcach możemy usłyszeć o tym jak wyglądała premiera iphone lub np: dowiedzieć się co to jest VOIP. Audycje prowadzone są przez 2 lub 3 osoby i mamy też w nich gości, którzy specjalizują się już w konkretnej tematyce.

Mimo iż nie będę zapewne wiernym słuchaczem i oglądaczem leniwców to jednak cieszę się, że powstaje coraz więcej video podcastów. Ułatwiają one dotarcie do odbiorcy i są bardzo ciekawym źródłem informacji.

Leniwce to video cast amatorki, ale dzięki temu widać w nim naturalność i lekką nieporadność (w niektórych momentach oczywiście) co sprawia wrażenie, że oglądamy zwykłych internautów a nie PR-owo przeszkolonych zawodowców nastawionych na spektakularne sukcesy (jak to nieraz bywa w zagranicznych audycjach).