8

Nowy film braci Sekielskich o pedofilii pt. „Zabawa w chowanego” obejrzycie za darmo online

zabawa w chowanego
Wielokrotnie przekładana premiera nowego filmu braci Sekielskich pt. "Zabawa w chowanego" odbędzie się już w tym tygodniu. Film będzie dostępny do obejrzenia online za darmo.

W maju zeszłego roku Marek i Tomasz Siekielscy udostępnili za darmo swój film „Tylko nie mów nikomu„. Dokument opowiadający o pedofilii w polskim Kościele spotkał się z ogromnym zainteresowaniem i był niezwykle długo komentowany. Poruszone w nim sprawy nie są jednak pojedynczymi incydentami, dlatego nikogo nie zaskoczyła raczej wiadomość o planowanym drugim filmie, który miał pojawić się w styczniu tego roku. Takie informacje docierały do nas jeszcze w grudniu 2019, ale z przeróżnych powodów premiera była później wielokrotnie przekładana.

„Zabawa w chowanego” – data premiery nowego filmu braci Sekielskich

Dziś już wiemy, że film „Zabawa w chowanego” pojawi się w Internecie w najbliższą sobotę, 16 maja o godz. 10:00 na kanale Sekielski na YouTube. Wcześniejszy termin, czyli 28 marca, nie został dotrzymany, bo premierę przesunięto z powodu ówczesnych okoliczności. Dziennikarz nie chce jednak najwyraźniej zwlekać z premierą, dlatego o najnowszych planach dowiadujemy się zaledwie tydzień przed premierą. Film będzie trwać 1 godzinę 27 minut, zaś dzień po debiucie w Sieci, czyli w niedzielę 17 maja, bracia Sekielscy zorganizują transmisję na żywo na YouTube i Facebooku, gdzie będą odpowiadać na pytania widzów.

SEKIELSKI SUNDAY NIGHT LIVE

UWAGA!!! Sekielski uprzedza marszałek Witek i ujawnia datę premiery "ZABAWY W CHOWANEGO". OGLĄDAJ SEKIELSKI SUNDAY NIGHT LIVE ⬇️⬇️⬇️

Opublikowany przez Sekielski Niedziela, 10 maja 2020

„Zabawa w chowanego” ma być innym filmem, niż „Tylko nie mów nikomu”. Niezmienne pozostaną jednak emocje i sprawa, której tyczy się produkcja. Można śmiało spodziewać się sporej burzy, jaką wywoła film, ponieważ doskonale pamiętamy, co działo się po premierze poprzedniej produkcji. Ze względu na aktualną sytuację pod znakiem zapytania stanęły premiery kolejnych dwóch przedsięwzięć braci Sekielskich. Obecnie realizowany film ma opowiadać o zamieszaniu wokół SKOK-ów, natomiast później zrealizowany będzie trzeci film o pedofilli w polskim Kościele. Na tych dwóch projektach plany Marka i Tomasza Siekielskich się jednak nie kończą, lecz szczegółów na temat następnych filmów jak na razie nie znamy.