Felietony

Nowe profile na Disqusie – jest ładniej i wygodniej

Grzegorz Ułan
9

Disqus ostatnio daje znać o sobie dość często. Możemy to też obserwować w naszym kraju. Całkiem niedawno, jak zapewne zauważyliście, został całkowicie spolszczony. Wczoraj na swoim blogu twórcy tego systemu komentarzy ogłosili kolejną nowość, a mianowicie zupełnie nowe profile użytkowników. Przed...

Disqus ostatnio daje znać o sobie dość często. Możemy to też obserwować w naszym kraju. Całkiem niedawno, jak zapewne zauważyliście, został całkowicie spolszczony. Wczoraj na swoim blogu twórcy tego systemu komentarzy ogłosili kolejną nowość, a mianowicie zupełnie nowe profile użytkowników.

Przede wszystkim jest wygodniej - wcześniej wchodząc na poszczególne profile traciliśmy widok aktualnego okna, później wracanie, często się myliłem i klikałem wstecz w przeglądarce zamiast w samym module komentarzy, znowu przeładowywanie strony, szukanie poprzedniego miejsca - to było trochę irytujące.

1

Teraz wystarczy kliknąć w danego użytkownika i uruchomi się nam nowe okno z awatarem, krótką informacją (wprowadzamy w edycji konta) o autorze komentarza jak i jego historią ostatnich wypowiedzi oraz możliwością dodania ich do obserwowanych.

2

Nowe profile zaprojektowano również z uwzględnieniem urządzeń mobilnych, dostosowywać się będą teraz automatycznie do naszych ekranów.

Jak czytamy w podlinkowanym wpisie, nowe profile dostępne są już dla wszystkich użytkowników, a więc zapraszam do aktualizacji swoich kont, coby nie były takie pustawe. Ja już pododawałem, przynajmniej linki do moich profili społecznościowych:)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

komentarzedisqus