30

Nowe pakiety w Aero2. Za 1 GB zapłacimy już od złotówki

Aero2  regularnie rozszerza swoją komercyjną ofertę. Teraz firma poinformowała o wprowadzeniu trzech nowych pakietów, spośród których najatrakcyjniejszy daje nam aż 30 GB do wykorzystania za kwotę 30 zł. To przekłada się na bardzo korzystny przelicznik 1 zł – 1 GB. A wszystko to w technologii LTE. Nowe pakiety w Aero2, które już od dziś użytkownicy […]

Aero2  regularnie rozszerza swoją komercyjną ofertę. Teraz firma poinformowała o wprowadzeniu trzech nowych pakietów, spośród których najatrakcyjniejszy daje nam aż 30 GB do wykorzystania za kwotę 30 zł. To przekłada się na bardzo korzystny przelicznik 1 zł – 1 GB. A wszystko to w technologii LTE.

Nowe pakiety w Aero2, które już od dziś użytkownicy usługi mogą zamawiać na stronie sklep.aero2.pl prezentują się następująco:

aero2 pakiety

Jak już wspomniałem, najbardziej korzystny jest ostatni z nich. Limit 30 GB w pewnych przypadkach może być wystarczający, aby korzystać z internetu z Aero2 jako podstawowej oferty w domu. Dwa pozostałe są zdecydowanie tańsze i mniejsze. Za 5 zł otrzymamy 3 GB, zaś za 2 zł – 500 MB. Wszystkie nowe pakiety są ważne przez 30 dni od dnia aktywacji. Po wykupieniu ich prędkość łącza wzrasta do maksymalnej możliwej (w ramach LTE, bo w tym paśmie działa Aero2). Dezaktywowane są też kody Captcha.