6

Nowe możliwości Google Presentations

Oficjalny blog aplikacji Google Presentatoions poinformował o nowych możliwościach jakie zyskała ta aplikacja (możemy również przeczytać masę obietnic związanych z jej rozwojem w roku 2008). Google Presentations to stosunkowo młody produkt mający uzupełnić aplikacje biurowe google o program do tworzenia prezentacji. Nowe funkcjonalności jakie zostały wdrożone to przede wszystkim możliwość publikowania prezentacji i umieszczania ich […]

Oficjalny blog aplikacji Google Presentatoions poinformował o nowych możliwościach jakie zyskała ta aplikacja (możemy również przeczytać masę obietnic związanych z jej rozwojem w roku 2008).

Google Presentations to stosunkowo młody produkt mający uzupełnić aplikacje biurowe google o program do tworzenia prezentacji. Nowe funkcjonalności jakie zostały wdrożone to przede wszystkim możliwość publikowania prezentacji i umieszczania ich na stronach (opcja embedded). Kolejnymi nowościami są importowanie prezentacji z innych programów czy też przeciąganie (drag and drop) zdjęć i obrazków do prezentacji.

Jak wygląda umieszczona na stronie prezentacja możecie zobaczyć poniżej