20

Nowa oferta internetu mobilnego od Mobile Vikings – bez limitu w nocy za 10 zł

viking net grafika
Jeśli w Waszej lokalizacji jest dobry zasięg nadajników własnych Play, powinna Was zainteresować nowa oferta internetu mobilnego od Mobile Vikings.

Zaznaczam od razu informację o zasięgu, bo w przypadku operatorów wirtualnych internet mobilny na pełnej prędkości dostępny jest tylko z nadajników Play.

oferta viking mobile tabela

Nowe plany internetu mobilnego to VIKING NET 15, 35 oraz 45. Cyfry przy tych planach, to też jednocześnie koszt miesięczny wybranej oferty. W pierwszej opcji mamy 15 GB, druga 40 GB i ostatnia 80 GB. Co ważne, niewykorzystane GB kumulują się i przechodzą na następny miesiąc.

viking najt no limit za 10zł grafika

Ponadto, oprócz tych pakietów, MV udostępnił nową opcję VikingNajt za 10 zł. Dzięki której można korzystać z internetu bez limitu i co ważne, bez ograniczania prędkości w godzinach nocnych, pomiędzy 23:45 a 8:45 rano.

Bartek Grabowski, Dyrektor Marketingu w Mobile Vikings Polska:

To jeszcze nie wszystko, co proponujemy naszym użytkownikom. Dodatkowo, dla nocnych marków, przygotowaliśmy opcję VikingNajt. W ramach tego dodatku promocyjnego do nowej oferty, każdy Viking za jedyne 10 zł miesięcznie dostanie internet NO LIMIT w godzinach nocnych – bez ograniczeń prędkości. Należy jednak pamiętać o tym, że aktywowanie dodatku jest możliwe wyłącznie w momencie doładowania opcji VikingNET. Nie ma możliwości aktywacji VikingNajt po kilku dniach – każdy, kto przeoczy ten moment, będzie mógł to zrobić dopiero przy następnym doładowaniu.

Myślę, że ciekawa opcja dla osób, które rzeczywiście siedzą do późna w nocy, choć podejrzewam, że będą tu jednak jakieś ograniczenia w przypadku, gdy ktoś co noc zapuszczałby sobie ściąganie całego internetu. No, ale przyzwyczailiśmy się już do takich zapisów w przypadku innych ofert no limit