29

Nokia X jest tania – od teraz, jeszcze tańsza

Kojarzycie Nokię X? Jest to pierwszy telefon Nokii ze zmodyfikowaną wersją Androida, z interfejsem przypominającym połączenie MeeGo i Windows Phone. W sumie nigdy nie pisałem o promocjach tego typu, jednak lubię Nokię i myślę, że akcja, która właśnie wystartowała, może być dla was idealnym sposobem na kupienie komuś Nokii X, która do 30 czerwca jest […]

Kojarzycie Nokię X? Jest to pierwszy telefon Nokii ze zmodyfikowaną wersją Androida, z interfejsem przypominającym połączenie MeeGo i Windows Phone.

W sumie nigdy nie pisałem o promocjach tego typu, jednak lubię Nokię i myślę, że akcja, która właśnie wystartowała, może być dla was idealnym sposobem na kupienie komuś Nokii X, która do 30 czerwca jest tańsza o sto złotych, do daje w tej chwili cenę około 350 złotych za nowe urządzenie.

Na czym polega cała akcja?

Sprzedaż Nokii X prawdopodobnie nie idzie tak, jak chciałby tego Microsoft, dlatego też, firma matka postanowiła opuścić cenę swoich budżetowych telefonów z systemem Android, jednak obniżka ceny nie jest tak oczywista, jak się nam wydaje.

Zrzut ekranu 2014-06-03 o 10.22.48Z początku byłem bardzo sceptycznie nastawiony do całej tej akcji, ponieważ która firma opuszczałaby ceny swoich budżetowych urządzeń z Androidem, które widocznie nie sprzedają się dobrze, skoro o wiele lepiej byłoby obniżyć ceny smartfonów z Windows Phone?

Otóż cała magia powyższej akcji polega na tym, że aby wziąć udział w konkursie, należy zakupić Nokie X z okresie czasowym 30.5 – 30.6, posiadać dokument zakupu urządzenia (paragon, faktura VAT), mieć 18 lat i posiadać konto bankowe, na które zostanie przelane 100 złotych.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj, a regulamin konkursu (który polecam przeczytać każdemu kto chce wziąć w udziale) odnajdziecie pod tym adresem. Więcej informacji o konkursie znajdziecie na stronie poświęconej promocji.

Zrzut ekranu 2014-06-03 o 10.39.51

Moim zdaniem, dzisiejsza akcja jest kolejną próbą ocieplenia wizerunku Nokii, która pozostanie Nokią – jak dobrze wiemy, urządzenia z rodziny X i Asha nadal będą sygnowane nazwą Nokia. Każda promocja jest dobra, jednak w tym przypadku, kolejność jest szczególnie ważna, ponieważ producent będzie przyznawał jedynie 6000 „nagród” dla pierwszych zgłoszeń, a cała reszta, niestety będzie musiała obejść się smakiem.

 Edit:

Jak się okazuje, Nokię X można kupić w sklepie X-Kom już za 440 złotych, od czego możemy naturalnie odliczyć 100 złotych, do daje nam cenę 340 złotych. Link do Nokii X w sklepie znajdziecie tutaj.