13

Nokia pokazała pierwszy telefon z WP7

Nie wiem czemu ale liczyłem na to, że pierwszy produkt Noki z Windows Phone 7, będzie jakby nowy otwarciem jeśli chodzi o tę firmę i smartphony. To co tymczasem pokazał Stephen Elop tak naprawdę nie różni się jeśli chodzi o design od niedawno zaprezentowanego modelu N9. Nokia’s first Windows Phone: images and video, codenamed ‚Sea […]

Nie wiem czemu ale liczyłem na to, że pierwszy produkt Noki z Windows Phone 7, będzie jakby nowy otwarciem jeśli chodzi o tę firmę i smartphony. To co tymczasem pokazał Stephen Elop tak naprawdę nie różni się jeśli chodzi o design od niedawno zaprezentowanego modelu N9.Nokia’s first Windows Phone: images and video, codenamed ‚Sea Ray’ — Engadget.

Oczywiście wygląd to nie wszystko, choć patrząc na smartphony HTC, Samsunga czy LG nowości od Nokii prezentuje się po prostu nijak. Trudno ten telefon moim zdaniem inaczej scharakteryzować. Prosta bryła z mobilnym systemem Microsoftu. Mam nadzieję, że sprzęt ten będzie nadrabiał parametrami technicznymi bo jeśli chodzi o design to mnie osobiście nie zachwycił.