5

Nokaut.pl – czy znokautuje?

Ciekawie zapowiada się premiera nowej porównywarki cen nokaut. Czemu ciekawie – bo konkurencja jest dość silna ceneo , skapiec, 9sekund, itp. Jak nokaut.pl chce znokautować rywali tego nie wiem –tak naprawdę tego nie wie chyba nikt. Ponieważ serwis wyszukujące cenę nie koniecznie muszą mieć bardzo rozbudowaną funkcjonalność (wszystko co mają zrobić to pokazać nam gdzie […]

Ciekawie zapowiada się premiera nowej porównywarki cen nokaut. Czemu ciekawie – bo konkurencja jest dość silna ceneo , skapiec, 9sekund, itp. Jak nokaut.pl chce znokautować rywali tego nie wiem –tak naprawdę tego nie wie chyba nikt. Ponieważ serwis wyszukujące cenę nie koniecznie muszą mieć bardzo rozbudowaną funkcjonalność (wszystko co mają zrobić to pokazać nam gdzie jest najtaniej) dlatego w tym segmencie pozycję buduje się poprzez ilość sklepów z jakimi się współpracuje.

Zasada jest prosta im więcej sklepów tym większa możliwość na trafienie na najtańszy. Oczywiście funkcjonalności bagatelizować nie można, podstawą jest dobra wyszukiwarka, możliwośc umieszczania opinii o sklepach oraz… no właśnie na trzecim miejscu pewnie znajdują się indywidualne potrzeby każdego użytkownika. Czy tutaj nokaut nas zaskoczy ? – osobiście mam nadzieje że tak będzie. Mi najbardziej brakuje w wyszukiwarkach pełnej informacji o sprzęcie jaki kupuje – najlepiej też aby informacje te były komentowane przez użytkowników. Wspaniale by było gdyby można było porównywać cechy kupowanych przedmiotów (oczywiście tylko w niektórych kategoriach takich jak RTV czy AGD).

Mam nadzieje że nokaut.pl pokaże pazury – a premiera zbliża się dużymi krokami.