12

NK na Androida oraz funkcje korzystające z lokalizacji użytkowników już w 3 kwartale

Nasza Klasa (NK) pochwaliła się dzisiaj wynikami swojej mobilne wersji czyli Lajt NK dostępnej pod adresem m.nk.pl: Wersja Lajt portalu nk.pl odnotowała 333 tys. wizyt i 284 tys. unikalnych Użytkowników już pierwszego dnia pełnego funkcjonowania. Mobilni internauci wykonali 1,73 mln odsłon portalu. Spółka Nasza Klasa zapowiada dalszy rozwój swojego produktu. Mobilna nk.pl została udostępniona 12 […]

Nasza Klasa (NK) pochwaliła się dzisiaj wynikami swojej mobilne wersji czyli Lajt NK dostępnej pod adresem m.nk.pl:

Wersja Lajt portalu nk.pl odnotowała 333 tys. wizyt i 284 tys. unikalnych Użytkowników już pierwszego dnia pełnego funkcjonowania. Mobilni internauci wykonali 1,73 mln odsłon portalu. Spółka Nasza Klasa zapowiada dalszy rozwój swojego produktu.

Mobilna nk.pl została udostępniona 12 sierpnia. W ciągu pierwszych czterech dni (12-15 sierpnia) średnia dzienna liczba Użytkowników wersji mobilnej wyniosła 281 tys. osób, a średnia dzienna liczba odsłon wyniosła 1,5 mln.


Według informacji prasowych wersja mobilna naszej klasy najczęściej odwiedzana jest przez użytkowników iphona natomiast jeśli chodzi o zestawienie producentów wygrywa Nokia:Najciekawszą informacją jest natomiast fakt, że w trzecim kwartale zapowiedziana jest wersja NK na androida oraz (uwaga!) pierwsze usługi oparte na informacji o lokalizacji użytkownika (będą szybsi niż Facebook?).

Muszę przyznać, że z dużą przyjemnością obserwuję rozwój produktowy Naszej Klasy. Niezależnie od tego czy wszystkie pomysły są trafne i się sprawdzają widać, że NK cały czas dynamicznie się rozwija. Mam tylko nadzieję, że dynamika ta nie jest związana z planem wejścia na giełdę tylko konkurencją w postaci Facebooka, który zdobywa systematycznie użytkowników w Polsce i stał się niejako alternatywą dla tych którzy przestają korzystać z NK.