27

To kupować Nintendo Switch czy nie? Wszystko, co musisz wiedzieć na początek

Sukces Nintendo Switch to spora niespodzianka. Konsola radzi sobie naprawdę świetnie, do wyboru mamy dwa modele i mnóstwo przeróżnych gier. Czy i którego Switcha warto kupić? Co trzeba wiedzieć? Podpowiadamy.

Nintendo Switch – jaki model wybrać? Co trzeba wiedzieć?

Jeszcze nigdy wcześniej tak bardzo nie kusił mnie produkt Nintendo, a w podobnej sytuacji, co ja, znalazło się mnóstwo innych osób. Najnowsza konsola wydaje się świetnym wyborem dla każdego rodzaju gracza – tego, który uwielbia typowe tytuły od producenta konsoli, ale też tego, który woli bardziej klasyczne gry, remastery czy tytuły retro. Kolejne zapowiedzi i premiery sprawiają, że na Switcha decydują się nawet osoby, które posiadają dobre pecety lub inne konsole, bo jedną z najważniejszych zalet Switcha jest jego mobilna strona.


nintnedo switch lite

Zwykły Switch oraz Switch Lite różnią się kilkoma kluczowymi aspektami, ale podjęcie decyzji, który z nich wybrać wcale nie jest łatwe. Warto też pomyśleć od razu o akcesoriach, w które należy się wyposażyć. Lista dostępnych gier jest bardzo obszerna – na jakie w pierwszej kolejności powinniśmy zwrócić uwagę? Dla nowych graczy Switch może być niespodzianką pod wieloma względami – na co trzeba się przygotować?

Polecamy: Nintendo Switch recenzja po trzech latach z okazji trzecich urodzin konsoli

Na te oraz wiele innych pytań odpowiadamy w najnowszym odcinku podcastu Antyweb Po Godzinach. W czasie dyskusji poruszyliśmy też temat niedawnego króla mobilnego rynku gier, PlayStation Vita oraz kilka innych spraw, które wyniknęły z rozmowy. Zapraszamy do słuchania – Konrad Kozłowski i Paweł Winiarski.

Podcastu Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w: