Netflix

Nightflyers wlecą na Netflix już 1 lutego

Kamil Pieczonka
Nightflyers wlecą na Netflix już 1 lutego
7

Jeśli "Zagubieni w kosmosie" byli dla was produkcją zbyt cukierkową, a od filmów science-fiction oczekujecie także porządnej dawki emocji, to powinien was zainteresować serial Nightflyers. Najnowsza produkcja Netflixa trafi na platformę już 1 lutego, czyli za nieco ponad 2 tygodnie.

Nightflyers zadebiutuje 1 lutego

Nightflyers to serial stworzony na bazie powieści autorstwa George'a R.R. Martina, znanego głównie za sprawą "Gry o Tron". Produkcja zrealizowana przez Netflixa będzie składała się z 10 około godzinnych odcinków i już od pierwszych zwiastunów zbudza spore emocje. Zobaczcie zresztą sami ten najnowszy, suspens narasta z każdą kolejną sekundą.

Nightflyers to historia ośmiorga niezależnych naukowców i człowieka o nadprzyrodzonych zdolnościach, którzy wyruszają na wyprawę na kraniec naszego Układu Słonecznego. Zgrana załoga kierowana przez kapitana – samotnika wsiada na pokład statku Nightflyer z nadzieją, że odnajdą obce formy życia. Kiedy jednak przychodzi im się zmierzyć z przerażającymi i okrutnymi zdarzeniami, zaczynają tracić do siebie zaufanie, a pomyślne zakończenie wyprawy okazuje się być trudniejsze niż ktokolwiek z nich przypuszczał. 

Pierwszy zwiastun Nightflyers pojawił się jeszcze w lipcu zeszłego roku, więc Ci którzy od tamtej pory czekali na premierę powinni się ucieszyć. Ciężko ocenić całą produkcję po niespełna 2 minutowym zwiastunie, ale wydaje mi się, że zapowiada się całkiem nieźle. Może to tylko moje wrażenie, ale czuć klimat The Expanse, w którym przyszłość wcale nie jest taka kolorowa jakbyśmy mogli tego oczekiwać.

W obsadzie znajdziemy takie nazwiska jak Gretchen Mol (“Zakazane imperium”), który zagra Dr. Agathe Matheson. U jej boku pojawią się: Eoin Macken (“The Night Shift”) jako Karl D’Branin, David Ajala („Szybcy i Wściekli 6”) jako Roy Eris, Sam Strike (“EastEnders”) jako Thale, Maya Eshet (“Teen Wolf: Nastoletni wilkołak”) jako Lommie, Angus Sampson (“Fargo”) jako Rowan, Jodie Turner-Smith (“Ostatni okręt”) jako Melantha Jhirl oraz Brían F. O’Byrne (“Za wszelką cenę”) jako Auggie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu