4

Nieustająca walka Google

Każda akcja Google powoduje dość znaczące reakcje w internecie. Widać to świetnie na poniższej infografice, gdzie pokazane jest jak bardzo znaczący wpływ na internet ma Google. Wydarzenia takie jak wprowadzenie PageRank, AdSense, filtry czy też nieustająca walka z spamem i farmami linków czy treści za każdym razem powodowały dość duże zmiany nie tylko związane z […]

Każda akcja Google powoduje dość znaczące reakcje w internecie. Widać to świetnie na poniższej infografice, gdzie pokazane jest jak bardzo znaczący wpływ na internet ma Google. Wydarzenia takie jak wprowadzenie PageRank, AdSense, filtry czy też nieustająca walka z spamem i farmami linków czy treści za każdym razem powodowały dość duże zmiany nie tylko związane z bezpośrednią reakcją najbardziej nimi dotkniętych ale również w całym internecie.

Poniższe informacje dość dobrze pokazują jak długą drogę przeszło Google i jak wiele doświadczenia ma ta firma. Warto to sobie uzmysłowić w kontekście porównywania Google do Facebooka, który tak naprawdę ma jeszcze sporo przed sobą (z wieloma problemami jeszcze nie przyszło mu się zmierzyć) aby stać się realnym zagrożeniem dla wielkiego G.

Infografika przygotowana przez seobook.com