8

Nietypowa premiera audiobooka o Faceboooku – panel dyskusyjny z transmisją na żywo

Audioteka.pl (księgarnia w której zaopatruję się w książki) przygotowuje dość nietypową promocję książki audio. Chodzi o tytuł „Miliarderzy z przypadku” czyli historię powstania Facebooka – na podstawie właśnie tej książki powstał film Social Network. Zamiast sztampowych akcji promocyjnych audioteka zorganizowała panel dyskusyjny na temat „Miliarderzy z przypadku, czyli jak się robi pieniadze w internecie” – […]

Audioteka.pl (księgarnia w której zaopatruję się w książki) przygotowuje dość nietypową promocję książki audio. Chodzi o tytuł „Miliarderzy z przypadku” czyli historię powstania Facebooka – na podstawie właśnie tej książki powstał film Social Network.

Zamiast sztampowych akcji promocyjnych audioteka zorganizowała panel dyskusyjny na temat „Miliarderzy z przypadku, czyli jak się robi pieniadze w internecie” – będzie on oczywiście na żywo transmitowany w internecie. Transmisja odbędzie się dzisiaj o godzinie 19:30, możecie ją śledzić również na Antyweb poprzez wklejkę, która zamieszczona jest poniżej.


W spotkaniu uczestniczą bardzo ciekawi ludzie…. Krzysztof Rybiński – prowadzący spotkanie (były vice-prezes NBP, rektor wyższej uczelini), Jerzy Kalinowski (KPMG – Partner, Head of Communications & Media, Central and Eastern Europe), Rafał Agnieszczak (Fotka.pl, Szafa.pl i Startup School), Dariusz Wiatr (Helix Ventures), Edwin Bendyk (Polityka), Piotr Wilam (Onet, Merlin, Grono) – wirtualnie z Krakowa.