13

Niekonsekwencja spamerów

Przeglądanie spamu weszło mi już w krew i muszę przyznać, że czytanie niektórych wymyślnych sposobów na wyłudzenie pieniędzy jest nawet całkiem relaksujące. Zauważyłem jednak, że nasi szanowni spamerzy są bardzo niekonsekwentni w swoich działaniach (a może to ich klienci?). Głównym spamem jaki ląduje w moim Gmailu są to niestety propozycje kupna legendarnej Viagry z upustem […]

Przeglądanie spamu weszło mi już w krew i muszę przyznać, że czytanie niektórych wymyślnych sposobów na wyłudzenie pieniędzy jest nawet całkiem relaksujące. Zauważyłem jednak, że nasi szanowni spamerzy są bardzo niekonsekwentni w swoich działaniach (a może to ich klienci?).

Głównym spamem jaki ląduje w moim Gmailu są to niestety propozycje kupna legendarnej Viagry z upustem (a szkoda bo wolę te maile od afrykańskiego biznesmena który szuka pomocy). Dziwne jest jednak to, że to skrzynki wpadam mi czasem kilka wiadomości od tego samego „sklepu” ale z różnymi wartościami upustów. Nie wiem więc która oferta jest najbardziej atrakcyjna i ciągle czekam na jeszcze większą przecenę:)