5

Nie wiecie kogo subskrybować na Faceboku? Sprawdźcie to zestawienie

Z Facebookiem jest tak jak z każdy innym serwisem społecznościowym. Można go używać na kilka sposób, do kontaktów z znajomymi, jako narzędzie do poznawania nowych ludzi lub jako dostawce interesujących nas treści. Jeśli nastawieni jesteście na ostatnie dwa punkty to zapewne przyda wam się lista osób, które z różnych powodów warto na Facebooku obserwować (subskrybować). […]

Z Facebookiem jest tak jak z każdy innym serwisem społecznościowym. Można go używać na kilka sposób, do kontaktów z znajomymi, jako narzędzie do poznawania nowych ludzi lub jako dostawce interesujących nas treści. Jeśli nastawieni jesteście na ostatnie dwa punkty to zapewne przyda wam się lista osób, które z różnych powodów warto na Facebooku obserwować (subskrybować). Takie zestawienie niedawno stworzył zespół Brand24, lista ta prezentuje ludzi poruszających różną tematykę i reprezentujących różne branże – nie jest to więc tylko grono z branży internetowej (choć ona chyba jednak dominuje).

Ładnie graficznie zrobione zestawienie, zachęcam do przejrzenia – może znajdziecie tam kilka ciekawych kontaktów lub zbudujecie sobie grupę dostarczającą wam ciekawe wpisy na Facebooku. Z tego co widzę lista nie jest aktualizowana jeśli chodzi o ilości subskrybentów, za to stale dochodzą do niej nowe pozycje. Moim zdaniem dobra inicjatywa dlatego zwracam wam na nią uwagę.