0

Co obejrzymy w grudniu? Znamy pierwsze nowości na Netflix

Poznaliśmy pierwsze nowości, które zaserwuje nam Netflix w grudniu. To nie tylko świąteczne filmy i seriale!

Nowości w grudniu na Netflix

Przed nami iście świąteczny okres na Netfliksie, co objawia się licznymi premierami seriali i filmów o około bożonarodzeniowej tematyce. Nie zabraknie znanych już widzom postaci i tytułów, ale platforma szykuje sporo nowości. Naturalnie nie tylko tych powiązanych ze Świętami, bo przed nami premiery dwóch dużych produkcji: „MANK” oraz „Niebo o północy”.

Największa polska premiera tej jesieni? Wypytujemy o kulisy „Króla”

Dobrze znana większości widzów seria „The Toys That Made Us” zyskała popularność dzięki sentymentalnemu nawiązywaniu do marek i zabawek sprzed lat. W podobnym tonie utrzymana zostanie nowość „The Holiday Movies That Made Us”, czyli „Świąteczne filmy naszej młodości”, gdzie twórcy przyjrzą się najpopularniejszym świątecznym produkcjom.  W filmie „Świąteczne życzenie Angeli” poznamy historię dziewczynki, która postawiła sobie za cel zjednoczenie rodziny na święta.

Teraz Netflix już niczym nie różni się od kablówki

„Detention” to azjatycka produkcja zabierająca nas do szkoły Greenwood High w latach 90. Studentka z wymiany przypadkowo trafia do zakazanej strefy kampusu i spotyka tam ducha. Poznaje nieznaną i traumatyczną historię ostatnich 30 lat oraz to, jak grupa młodych studentów i nauczycieli była prześladowana podczas walki o wolność w epoce cenzury. Oni wszyscy wciąż czekają na to, aż ktoś opowie ich historię.

W filmie „Bal” Maryl Streep, Nicole Kidman i Barry Glickman wcielają się w aktorów teatralnych z Nowego Jorku, którzy wpadają w nie lada tarapaty po tym, jak ich najnowsza sztuka okazała się klapą. Ruszą oni do pomocy młodej Emmie Nolan, której zakazano pojawić się na szkolnym balu z partnerką.

Największe premiery Netfliksa

Najbardziej wyczekiwanymi premierami będą jednak bez wątpienia „MANK” Davida Finchera z Garym Oldmanem w roli głównej oraz film sci-fi George’a Clooney’a „Niebo o północy”, a także serial „Bridgertonowie”. Pierwszy z tytułów to szansa na poznanie historii stojącej za scenariuszem „Obywatela Kane’a” – jednego z największych hitów kina od Orsona Wellesa. Zrealizowany tylko w wersji czarno białej film pojawi się na Netflix 4 grudnia, a kilkanaście dni wcześniej miał pojawić się w kinach. W obecnej sytuacji możemy więc tylko liczyć na debiut online.

Produkcja drugiego sezonu Wiedźmina na Netflix wstrzymana!

„Niebo o północy” natomiast opowie o postapokaliptycznym świecie, do którego powrócić chcą astronauci wysłani przed laty na misję kosmiczną. Postać Clooney’a, naukowiec Augustine, samotnie pracuje na Arktyce i gdy odkrywa zmierzający ku Ziemi statek będzie starał się nawiązać z nim kontakt i powstrzymać załogę przed lądowaniem na naszej planecie. „Bridgertonowie” to nowy kostiumowy serial Netfliksa, który skupi się na postaci Daphne Bridgerton – najstarszej córki potężnej familii, która wkracza na pełną konkurentek scenę małżeńską Londynu w epoce regencji. Jej plan o znalezeniu prawdziwej miłości będzie jednak torpedowany wieloma niepowodzeniami.

„Netflix zmienił cały rynek” – Borys Szyc w wywiadzie przed premierą serialu „Król”

Lista nowości na Netflix – grudzień 2020 (aktualizowana)

The Holiday Movies That Made Us Świąteczne filmy naszej młodości 2020
Angela’s Christmas Wish Świąteczne życzenie Angeli 2020
Ari Eldjárn: Pardon My Icelandic Ari Eldjárn: Pardon My Icelandic 2020
Hazel Brugger: Tropical Hazel Brugger: Tropical 2020
Do Do Sol Sol La La Sol Do Do Sol Sol La La Sol 2020
Break it all Break 2018
Just Another Christmas Święta, święta i… znowu święta 2020
Chico Bon Bon and the Very Berry Holiday Chico: Małpka złota rączka i świąteczna gorączka 2020
Private Lives Private Lives 2020
Mank Mank 2020
Selena: The Series Selena – serial 2020
Leyla Everlasting Leyla Everlasting 2020
Captain Underpants Mega Blissmas Kapitan Majtas: Megaodjazdka 2020
Mighty Express: A Mighty Christmas Mighty Express: Świąteczna przygoda 2020
Room 2806: The Accusation Pokój 2806: Seksafera 2020
Rose Island Wyspa Róży 2020
Alice in Borderland Alice in Borderland 2020
The Mess You Leave Behind Bałagan, jaki zostawisz 2020
Giving Voice Nasz głos na Broadwayu 2020
The Prom Bal 2020
Start-Up Start-Up 2020
Ma Rainey’s Black Bottom Ma Rainey: Matka bluesa 2020
The Midnight Sky Niebo o północy 2020

Źródło: Upflix.pl