57

Nasza video recenzja Sony Xperia Z

Zapraszam do obejrzenia naszej video recenzji flagowego modelu Sony Xperia Z. Jest to niejako uzupełnienie i podsumowanie naszych testów Xperia Z. Przypomnę, że telefon wcześniej testował Jan i opisał swoje wnioski w osobnym tekście. Przypomnę również, że Antyweb współpracuje z Sony Mobile w zakresie testów urządzeń mobilny. Sony nie ma natomiast i nie będzie miało […]

Zapraszam do obejrzenia naszej video recenzji flagowego modelu Sony Xperia Z. Jest to niejako uzupełnienie i podsumowanie naszych testów Xperia Z. Przypomnę, że telefon wcześniej testował Jan i opisał swoje wnioski w osobnym tekście.

Przypomnę również, że Antyweb współpracuje z Sony Mobile w zakresie testów urządzeń mobilny. Sony nie ma natomiast i nie będzie miało wpływu na opinie przedstawione w naszych tekstach.

A teraz zapraszam do naszej video recenzji. Mam nadzieję, że ta forma się wam spodoba ale jestem oczywiście otwarty na wszelkie uwagi. Tak naprawdę mocno eksperymentujemy z video, z czasem nagrań, zestawem informacji jaki powinien się znaleźć itp.