25

Napieralski lubi Blipa czyli kolejna rozmowa blogerów z kandydatami na prezydenta

„Drużyna A” tym razem przesłuchała przewodniczącego Napieralskiego kandydata na prezydenta RP. Muszę powiedzieć, że w tej rundzie wyszło naprawdę ciekawie, na pewno dużo lepiej niż z Komorowskim i chyba głównie za sprawą rozmówcy. Widać było, że szef SLD czuje się bardzo swobodnie i jest przygotowany do rozmowy. Szczerze mówiąc jestem zaskoczony tym, że tak dobrze […]

„Drużyna A” tym razem przesłuchała przewodniczącego Napieralskiego kandydata na prezydenta RP. Muszę powiedzieć, że w tej rundzie wyszło naprawdę ciekawie, na pewno dużo lepiej niż z Komorowskim i chyba głównie za sprawą rozmówcy. Widać było, że szef SLD czuje się bardzo swobodnie i jest przygotowany do rozmowy.

Szczerze mówiąc jestem zaskoczony tym, że tak dobrze się panom rozmawiało a mi tak dobrze słuchało. Od razu zaznaczę, że nie jestem zwolennikiem ani przewodniczącego Napieralskiego ani SLD – oceniam jedynie samą rozmowę abstrahując nawet nieco od tego czy ona coś zmieni i czy udało się cokolwiek osiągnąć.

Ps. Uprzedzam od razu, że wszelkie komentarze agitatorów politycznych (i tych którzy nie potrafią trzymać na wodzy emocji) od razu wytnę.