39

Najlepsze gry na iPhona?

GamLab – producent Roswell Fighter przysłał mi dwa kody do gry (rozumiem, że dzięki nim można pobrać grę za darmo). Ponieważ nie jestem posiadaczem w chwili obecnej iPhona (gdzieś tam w przyszłości będę polował na ipod touch jak mój nieśmiertelny stary ipod wyzionie w końcu ducha) dlatego nie wykorzystam nawet jednego kodu. Może więc kogoś […]

GamLab – producent Roswell Fighter przysłał mi dwa kody do gry (rozumiem, że dzięki nim można pobrać grę za darmo). Ponieważ nie jestem posiadaczem w chwili obecnej iPhona (gdzieś tam w przyszłości będę polował na ipod touch jak mój nieśmiertelny stary ipod wyzionie w końcu ducha) dlatego nie wykorzystam nawet jednego kodu. Może więc kogoś z was zainteresuje tego typu gra (tym bardziej, że możecie ją dostać za darmo). Jest to strzelanka w stylu retro, nawet muzyka jest podobno z lat 50. Gatunek widywany kiedyś na automatach do gier. Dużo strzelania, dużo przeciwników, dużo rodzajów broni i szybka akcja. Nie każdy to lubi ale może znajdą się wierni fani gier z dawnych czasów, którym się ta gra spodoba.

Przy tej okazji chciałbym zebrać listę TOP gier na iPhona (waszym zdaniem) – dlatego mam następującą prośbę. Jeśli chcecie dostać darmowy kod do gry Roswell Fighter to poproszę w komentarzu o linka do waszej ulubionej gry na iPhona. Wylosuję dwie osoby i prześlę im kod a przy okazji zbiorę informację o tym w co gracie na swoich telefonach.