30

Najciekawsze premiery gier w kwietniu

Kwiecień nie jest może najmocniejszym miesiącem jeśli chodzi o tegoroczne premiery gier, nie znaczy to jednak, że nie dostaniemy kilku fajnych pozycji. Wybraliśmy dla Was najciekawsze produkcje, jakie będzie można zakupić w tym miesiącu. Jeśli w materiale wyświetlą Wam się reklamy, nie jest to nasz nowy pomysł. Chwilę po wrzuceniu filmu otrzymaliśmy informację o tym, […]

Kwiecień nie jest może najmocniejszym miesiącem jeśli chodzi o tegoroczne premiery gier, nie znaczy to jednak, że nie dostaniemy kilku fajnych pozycji. Wybraliśmy dla Was najciekawsze produkcje, jakie będzie można zakupić w tym miesiącu.

Jeśli w materiale wyświetlą Wam się reklamy, nie jest to nasz nowy pomysł. Chwilę po wrzuceniu filmu otrzymaliśmy informację o tym, że prawa autorskie do części filmu posiada Take 2 Interactive. Oczywiście chodzi o fragment zwiastuna Grand Theft Auto V. Na dobrą sprawę ciężko ocenić, co oznaczać to będzie dla naszego materiału (YT jest nieprzewidywalny), ale wolimy Was poinformować o tym, że reklamy mogą się pojawić.

Zapraszamy do oglądania, komentowania i oczywiście do subskrybowania naszego kanału na Youtube.