5

Nagrania z warszawskiej Tuby (tej o blogach i reklamie)

Od spotkania o nazwie Tuba minęło już trochę czasu i Maciej (blog.mediafun.pl) zaczyna powoli udostępniać pierwsze nagrania. O imprezie tej było dość głośno w internecie z dwóch powodów, przede wszystkim była ona dedykowana blogom, po wtóre było na niej bardzo dużo o reklamie na blogach (a to jak wszyscy wiemy drażliwy temat). Pierwsze dwa udostępnione […]

Od spotkania o nazwie Tuba minęło już trochę czasu i Maciej (blog.mediafun.pl) zaczyna powoli udostępniać pierwsze nagrania. O imprezie tej było dość głośno w internecie z dwóch powodów, przede wszystkim była ona dedykowana blogom, po wtóre było na niej bardzo dużo o reklamie na blogach (a to jak wszyscy wiemy drażliwy temat).

Pierwsze dwa udostępnione nagrania to prezentacja BloMedia (sieć blogowa), oraz twórcy Nozbe który opowiadał o tym jak wykorzystał blogi do promocji własnego biznesu i budowania własnej marki.


Szczególnie spodobała mi się prezentacja Kuby z BloMedia, widać że firma ta jest dobrze przygotowana jeśli chodzi o wiedzę związaną z biznesem blogowym oraz ma bardzo porządne rozeznanie jeśli chodzi o rynek zagraniczny (czyli wie komu się udało oraz kto jakie błędy popełnił).



Z prezentacji twórcy Nozbe możemy dowiedzieć się jak autor budował markę swojego biznesu dzięki właśnie blogom.



Z niecierpliwością czekam na dalsze materiały video z warszawskiej tuby – a szczególnie na jedną dość kontrowersyjną dla blogerów prezentację (na którą niestety się spóźniłem).