27

Nadchodzi lider polskiego internetu czyli e-my.pl

Przeważnie staram się nie pastwić nad nieudanymi czy też bezmyślnymi startupami. Czasami jednak to co czytam prowokuje mnie tak bardzo, że nie daję rady się opanować. Tym razem do małego złośliwego komentarza skłoniła mnie informacja prasowa nowo powstałego serwisu społecznościowego e-my.pl: Wgrywanie, ocena i komentowanie filmików, tworzenie galerii zdjęć, prowadzenie multimedialnych blogów, czy dodawanie plików […]

Przeważnie staram się nie pastwić nad nieudanymi czy też bezmyślnymi startupami. Czasami jednak to co czytam prowokuje mnie tak bardzo, że nie daję rady się opanować. Tym razem do małego złośliwego komentarza skłoniła mnie informacja prasowa nowo powstałego serwisu społecznościowego e-my.pl:

Wgrywanie, ocena i komentowanie filmików, tworzenie galerii zdjęć, prowadzenie multimedialnych blogów, czy dodawanie plików muzycznych to funkcje znane polskim Internautom głównie z zachodnich serwisów. Jeśli dodać do tego: komunikator online, wielotematyczne Forum dyskusyjne, Audio i Video Czaty, dzięki którym po zalogowaniu – przy użyciu mikrofonu czy kamery – można rozmawiać na żywo, oraz pograć z wybranymi Użytkownikami w Gry Flash – możemy być pod wrażeniem możliwości jakie daje Portal E-my.pl

A jaka jest recepta na sukces według autorów serwisu ? Wszystko w jednym miejscu. Czyli wstawiamy blogi, zdjęcia, filmy, czaty, grupy, imprezy, forum i ogłoszenia w jeden serwis i gotowe.

Zanim Internauci zdecydują się na bliższy kontakt za pośrednictwem zaawansowanych technologii transmisji dźwięku i obrazu mogą użyć prywatnej skrzynki i wysyłać wiadomości tekstowe, czy zaprojektowane przez siebie E-kartki.

Muszę powiedzieć, że przy tak niesamowitej i nieznanej do tej pory technologi jaką oferuje nam e-my.pl autorzy na sukces będą jednak musieli długo czekać. Wyjaśnienie tych wszystkich skomplikowanych funkcji naszym nieświadomym użytkownikom zajmie sporo czasu :)