24

Nadchodzi Generation Mobile 2013! Przeczytaj jak zdobyć wejściówkę za darmo

Generation Mobile 2012 to była pierwsza konferencja, którą Antyweb współtworzył z zespołem NoNoobs. Dla mnie były to niesamowite emocje i stres czy wszystko się uda i czy przebiegnie zgodnie z planem. Udało się jednak lepiej niż przypuszczaliśmy. Biznesowa konferencja o mobile przyciągnęła naprawdę duże grono słuchaczy i do tego mieliśmy świetnych prezentujących. No i feedback […]

Generation Mobile 2012 to była pierwsza konferencja, którą Antyweb współtworzył z zespołem NoNoobs. Dla mnie były to niesamowite emocje i stres czy wszystko się uda i czy przebiegnie zgodnie z planem. Udało się jednak lepiej niż przypuszczaliśmy. Biznesowa konferencja o mobile przyciągnęła naprawdę duże grono słuchaczy i do tego mieliśmy świetnych prezentujących. No i feedback po konferencji zebraliśmy bardzo dobry.

Zobaczcie zresztą sami jak było, 268 osób z 165 firm:

Idziemy więc za ciosem (taki był plan) i w marcu 2013 roku odbędzie się druga edycja czyli Generation Mobile 2013. Ma być jeszcze lepiej, jeszcze więcej ciekawych gości, więcej ekspertów i ciekawych zagadnień. Poprzednią konferencję zrobiliśmy w 3 miesiące teraz zabraliśmy się do tego dużo wcześniej. Planujemy ściągnąć ciekawe europejskie projekty jak również te duże i rozpoznawalne zza wielkiej wody (trzymajcie kciuki bo rozmowy już trwają).

Generation Mobile 2013

Trochę szczegółów jeśli chodzi o konferencje. Generation Mobile 2013 odbędzie się pomiędzy 28 a 29 Marca w Warszawie. Miejsce konferencji to na dzień dzisiejszy 1500m czyli to samo co w ubiegłym roku. Szacujemy jednak, że będzie nas znacznie więcej niż w poprzedniej edycji więc miejsce może się zmienić (klub w którym byliśmy ma ograniczoną pojemność i w zeszłym roku byliśmy już na styk).

Jeśli chodzi o program artystyczny to tak jak poprzednio stworzyliśmy radę programową, która będzie pomagać nam dobrać jak najlepszych prezenterów i zbudować ciekawy program konferencji. Jeśli macie pomysły lub chcielibyście wystąpić podczas GM2013 to możecie się już dziś zgłaszać (email: rp@nonoobs.pl).

Jak zdobyć darmową wejściówkę

W programie mamy tak samo jak w ubiegłym roku konkurs na aplikację mobilną (tym razem w specjalnym wydaniu, wspominałem już o tym, że będzie więcej i lepiej? ) oraz raport dotyczący mobile w Polsce. I tutaj jest szansa dla was drodzy czytelnicy na wygranie darmowej wejściówki na konferencję. Wystarczy w komentarzy do tego tekstu zaproponować ciekawe pytanie do badania, takie którego nie było, a być powinno lub które pokaże nam wszystkim nowe interesujące zagadnienie związane z mobile.

Ceny czyli Early Bird

Dla byłych uczestników GM2012 do końca listopada wejściówki w świetnej cenie czyli po 499 PLN netto! Natomiast dla wszystkich pozostałych osób proponujemy oczywiście atrakcyjne zniżki. Później wraz z zbliżającym terminem konferencji cena będzie rosła. Dlatego jeśli jesteście zdecydowani na uczestnictwo w konferencji to najlepiej zarejestrować się już teraz.