2

Motorala Moto G7 Power. Znamy nowe szczegóły!

moto g7 pro
Motorola G7, G7 Plus, G7 Play. Myślicie, że to koniec? Lenovo nie daje nam odetchnąć, a kolejne wycieki wskazują, że do tej trójki dołączy jeszcze jeden model.

Zobacz też: Wszystko o Motorolach Moto G7: Plus, Play, Power. Szykują się hity

Wczoraj pisałem na temat trzeciego telefonu z serii Motorola Moto G7. Chodzi o budżetowy model Play, który, w odróżnieniu do swoich pozostałych braci, wyglądem przypomina tegorocznego Motorola One. W Moto G7 i G7 Plus ma pojawić się wcięcie nazywane potocznie łezką. Moto G7 Play zachować ma tradycyjnego notcha, dostać mocniejszy układ Snapdragon 632 (w porównaniu z Moto G6 Play) i niestety dużo słabszą baterię, której pojemność została zmniejszona do 2820 mAh.moto g7 proZobacz też: Motorala Moto G7 Play. Znamy nowe szczegóły!

O Motorola G7 Power mówi się już od dłuższego czasu — głównie za sprawą wniosków wpływających do instytucji certyfikujących urządzenia mobilne. Tak też jest i tym razem. Nowe dokumenty, które trafiły do NBTC (Tajlandia) i FCC (USA) zdradzają nieco więcej szczegółów na temat nadchodzącego modelu, który najprawdopodobniej ma być najmocniejszym przedstawicielem linii Moto G7 — i to nie tylko ze względu na podzespoły.moto g7 pro

Motorola Moto G7 Power z potężną baterią

Najmocniejszy przedstawiciel Moto G7 ma być wyposażony w baterię o pojemności 5000 mAh — nie dziwi więc fakt, dlaczego Lenovo postanowiło zmniejszyć akumulator w budżetowym Moto G7 Play, który mógłby konkurować z Moto G7 Power pod względem długości pracy. Na temat podzespołów tego modelu nie mamy jednak zbyt wielu informacji. Wiadomo, że na tylnej obudowie znajduje się pojedynczy aparat fotograficzny z lampą flash i czytnik linii papilarnych. Układ nie będzie słabszy od Snapdragon 632 z G7 Play, czy Snapdragon 660 z G7 i G7 Plus. Znamy też rozmiary smartfona — 159×76 mm, z ekranem o przekątnej 6,2 cala. Telefon, w zależności od rynku, będzie posiadał slot na pojedynczą lub dwie karty SIM i NFC.

Czytaj również:
Bateria 5000 mAh i modne podzespoły. Recenzja Motorola Moto G7 Power.

Źródło: NashvilleChatterClass

*Na obrazu wyróżniającym znajduje się Motorola Moto G7 Play