6

Mortal Kombat 11 – Rambo, cross-play i nowe konsole

Mortal Kombat 11 jest już na rynku od dłuższego czasu, ale jego twórcy cały czas trzymają rękę na pulsie, serwując nowe dodatki. Już 17 listopada do graczy dotrze kolejny z nich, w którym znajdzie się między innymi postać Johna Rambo, będącego częścią Kombat Pack 2.

Nowe postacie

Postać Rambo z gry, przynajmniej z twarzy, średnio przypomina Sylwestra Stallone, ale kto wie, może fanom filmu wystarczy to do zakupu licencji na grę. W ramach wspomnianego dodatku dostępne będą też dwie bardziej powiązane z tym uniwersum postacie, czyli Rain oraz Mileena. Posiadacze aktualnej wersji gry będą mogli dokupić je w cenie 15 dolarów za każdą postać. Nowi klienci będą mogli kupić od razu wersję Ultimate, w której postacie będą już umieszczone, podobnie jak pierwszy Kombat Pack oraz rozszerzenie Aftermath.

Darmowa aktualizacja dla nowych konsol

Także od 17 listopada obecni posiadacze Mortal Kombat 11 dla Playstation 4 oraz Xbox One będą mogli przenieść swoje licencje na konsole nowej generacji i to całkowicie za darmo. Skorzystają z tego zarówno osoby mające zwykłą wersję gry, jak i Ci, którzy wykupią Ultimate.

Cross-Play, choć nie na całego

Jak by tego było mało, w tym samym dniu ruszy możliwość grania międzyplatformowego, i to zarówno na konsolach nowej, jak i starej generacji. Oznacza to, że do pojedynków będą mogli stawać gracze Playstation 4, 4 Pro i 5 oraz Xbox One i Series, choć jak podaje wydawca, nie w każdym trybie będzie taka możliwość. Całkowicie wykluczeni z tego towarzystwa zostali gracze wersji na Windows, Switch oraz korzystający z serwisu streamingowego Google Stadia.

Poniżej możecie zobaczyć film promujący nowy Kombat Pack: