7

Moje-marzenia.pl – chciałbym ale nie mogę

Chciałbym napisać coś więcej o tym serwisie ale nie mogę. Informacja iż takie coś powstało znalazła się na blogu netto (nie wiem jak udała się rejestracja). Niestety ja nie mogę się zarejestrować ponieważ nie dostaję maila z potwierdzeniem. Moje prób zarejestrowania się z innego adresu e-mail też się nie udały – formularz twierdzi że konta […]

Chciałbym napisać coś więcej o tym serwisie ale nie mogę. Informacja iż takie coś powstało znalazła się na blogu netto (nie wiem jak udała się rejestracja). Niestety ja nie mogę się zarejestrować ponieważ nie dostaję maila z potwierdzeniem. Moje prób zarejestrowania się z innego adresu e-mail też się nie udały – formularz twierdzi że konta pocztowe w domenie .info są nieprawidłowe.

Skoro nie mogę napisać nic o tym jak to działa to napiszę o pomyśle. Tak więc moje-marzenia.pl mają być miejscem gdzie każdy użytkownik tworzy listę swoich marzeń. Czy to wszystko ? na chwilę obecną wydaj się że tak.

Serwis moim zdaniem zaczął działanie od bardzo złego pomysłu – czyli od ograniczania możliwości oglądania co jest w środku tylko dla zarejestrowanych. Nie wiem czemu to ma służyć ale mnie to skutecznie zniechęciło.

Jak pomysł listy marzeń można wykorzystać – myślę że jest bardzo wiele możliwości rozwoju. Np. pomóc domom dziecka które myłby by tworzyć takie listy, potem były by one pomocne dla tych którzy charytatywnie pomagają. Można by też stworzyć specjalne listy dla innych instytucji które notorycznie potrzebują wsparcia. Generalnie można by stworzyć miejsce w którym potrzebujący zgłaszają swoje potrzeby a ludzie dobrej woli pomagają.

Jeśli kiedyś autorzy zdecydują się na pokazanie co jest w środku serwisu – na pewno opiszę ten serwis nieco dokładniej. Na razie można powiedzieć, że scena web 2.0 w naszym kraju powiększyła się o kolejne miejsce.