5

Mobilna przeglądarka www Skyfire

Firma Skyfire Labs pracuje od pewnego czasu nad przeglądarką internetową dla telefonów komórkowych oraz urządzeń mobilnych. Aplikacja również o nazwie Skyfire charakteryzować ma się według jej twórców obsługą większości popularnych technologii internetowych takich jak chociażby Flash, Java czy QuickTime. W chwili obecnej przeglądarka jest w fazie prywatnych beta-testów, do udziału w których zgłosić mogą się […]

Firma Skyfire Labs pracuje od pewnego czasu nad przeglądarką internetową dla telefonów komórkowych oraz urządzeń mobilnych. Aplikacja również o nazwie Skyfire charakteryzować ma się według jej twórców obsługą większości popularnych technologii internetowych takich jak chociażby Flash, Java czy QuickTime. W chwili obecnej przeglądarka jest w fazie prywatnych beta-testów, do udziału w których zgłosić mogą się posiadacze komórek z Windows Mobile. Wersja na Symbiana pojawić ma się w najbliższym okresie.

Allen Stern z CenterNetworks otrzymał testową wersję Skyfire i postanowił zrecenzować ją w postaci videocasta. Zachęcam do obejrzenia jej poniżej i wysłuchania opinii Sterna ogólnie na temat mobilnego przeglądania internetu.

Chciałbym zobaczyć jak to działa na urządzeniu z szybszym procesorem i dotykowym ekranem