61

Mniami.pl – ich oferta pracy dla blogerów przebija nawet Biedronkę!

Czasem czytając o takich akcjach aż oczy ze zdziwienia przecieram. I to nie dlatego, że oferta, którą poniżej zamieszczam jest kierowana do blogerów (nie czuję się specjalnie w obowiązku wypowiadać się za blogosferę) ale dlatego, że pokazuje jakie tak naprawdę niektórzy „internetowi biznesmeni” mają podejście do współpracowników jak również do użytkowników własnych stron. A mówiąc […]

Czasem czytając o takich akcjach aż oczy ze zdziwienia przecieram. I to nie dlatego, że oferta, którą poniżej zamieszczam jest kierowana do blogerów (nie czuję się specjalnie w obowiązku wypowiadać się za blogosferę) ale dlatego, że pokazuje jakie tak naprawdę niektórzy „internetowi biznesmeni” mają podejście do współpracowników jak również do użytkowników własnych stron. A mówiąc już wprost traktuje obie strony jak kretynów.

Maciek Budzich, który jest źródłem tej informacji nieco szerzej komentuje „super ofertę dla blogerów”

A teraz wspomniana wcześniej oferta – warto zwrócić uwagę na niektóre atrakcyjne pakiety. Choć ten najbardziej opłacalny czyli za 1500 PLN za 4 miesiące robienia kryptoreklamy, tworzenia wpisów i generalnie zastępowania całej agencji social media jest najbardziej uroczy.