Fotka jednak zamierza trochę powalczyć o użytkowników i czas jaki spędzają na stronie. Serwis uruchomił właśnie interaktywną grę, która jednoznacznie kojarzy się z wirtualnym światem znanym z takich produkcji jak „Second Life” (pełne info prasowe znajdziecie na mambiznes.pl). Całkiem możliwe, że będzie to dobra metoda na przetrzymanie użytkowników w swoich serwisach – a na pewno […]

Fotka jednak zamierza trochę powalczyć o użytkowników i czas jaki spędzają na stronie. Serwis uruchomił właśnie interaktywną grę, która jednoznacznie kojarzy się z wirtualnym światem znanym z takich produkcji jak „Second Life” (pełne info prasowe znajdziecie na mambiznes.pl).


Całkiem możliwe, że będzie to dobra metoda na przetrzymanie użytkowników w swoich serwisach – a na pewno jest to ciekawy eksperyment w tak dużym serwisie. Jedynie co mnie zastanawia to dlaczego nie jest to niezależny serwis i dlaczego rejestracja odbywa się tylko przez konto w fotce? Czemu nie dopuścić w łatwy sposób ludzi całkowicie z zewnątrz?