Xiaomi

Mi Watch Lite od jutra w Polsce, za 199 złotych. To będzie hit

Paweł Winiarski
Mi Watch Lite od jutra w Polsce, za 199 złotych. To będzie hit
17

18 grudnia do polskiej sprzedaży trafi smartwatch od Xiaomi. Promocyjna cena jest naprawdę niska, ale ta regularna również - i to może być przepis na smartwatchowy sukces producenta.

Zegarek Mi Watch od 18 grudnia oficjalnie w Polsce

Zegarek Mi Watch wyposażono we wbudowany GPS, jak również funkcje pomiaru ciśnienia oraz wysokości. Smartwatch będzie więc całkiem dokładnie śledził naszą aktywność, a potrafi monitorować 11 różnych trybów ćwiczeń, między innymi: bieganie w terenie, bieganie na bieżni, jazdę na rowerze czy pływanie. Mi Watch Lite ma również czujnik tętna, monitoruje sen i prawidłowy oddech. Standardowo dla smartwatchy dostaniemy również odczytywanie powiadomień z telefonu (z obsługą emoji), podejrzymy na nim godzinę i aktualną pogodę wraz z jej prognozą. Jest funkcja latarki (mocne podświetlenie ekranu) oraz alarm.

Mi Watch Lite wyposażono w ekran o przekątnej 1,4 cala i rozdzielczości 320 na 320, na którym wyświetlimy pięć różnych motywów. Bateria w zegarku ma pojemność 230 mAh i ma zasilić go na maksymalnie 9 dni - do pełna natomiast sprzęt naładujemy w dwie godziny.

Zegarek współpracuje z aplikacją Xiaomi Wear, do którego będzie wysyłał dane z treningów. Smartwatch dostępny będzie w trzech kolorach - czarnym, niebieskim (navy blue) oraz w kolorze kości słoniowej.

Cena Mi Watch Lite

W dniach 18-20 grudnia Mi Watch Lite będzie można kupić w oficjalnym sklepie mi-home.pl, mimarkt.pl oraz mi-store.pl w promocyjnej cenie 199 złotych (niestety liczba sztuk w promocyjnej cenie jest ograniczona). Ale nie martwcie się, regularna cena nie jest o wiele większa - zegarek wyceniono na 249 złotych.

źródło: informacja prasowa

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu