69

Komputer do nauki jako prezent na komunię? Huawei MateBook 13 będzie dobrym wyborem

huawei matebook
Kiedy ja byłem dzieckiem najlepszym pomysłem na namówienie rodziców do zakupu komputera była nauka. To były zupełnie inne czasy i faktyczna wartość takiego urządzenia w procesie nauczania 9 czy 10 latka była moim zdaniem zerowa. Dziś jest zupełnie inaczej.

Przez te wszystkie lata świat poszedł do przodu, a komputery przestały być już tylko sprzętem widywanym w domach sporadycznie, a stały się urządzeniami codziennego użytku. Podobnie było z laptopami, zarezerwowanymi kiedyś tylko dla biznesmenów i ludzi sukcesu. Dziś dla wielu osób komputer przenośny jest idealnym rozwiązaniem, które nie zajmuje zbyt dużo miejsca w pokoju, jednocześnie jest na tyle mobilne, że można je zabrać praktycznie wszędzie.

W naszej recenzji Huawei Matebook 13 pisaliśmy, że to sprzęt, który jest śliczny, wydajny i ma super ekran. Ja podczas testów byłem z urządzenia bardzo zadowolony i uważam, że to jeden z najciekawszych ultrabooków dostępnych aktualnie na rynku.

We współpracy z Huawei postanowiliśmy więc przygotować trzy materiały wideo, w których przyglądamy się konkretnym aspektom tego ultrabooka oraz sposobom jego wykorzystania…przez młodzież. Zbliża się okres komunijny i pośród prezentów na pewno znajdą się komputery przenośne.

Dziś podchodzimy do tematu nauki, bowiem to najlepszy argument do zakupu komputera dziecku. Nie zabierze go oczywiście do szkoły, ale ułatwi mu pracę w domu, a w przyszłości będzie narzędziem, na którym przygotuje na przykład prezentacje na zaliczenie. Tematy szkolne to jednak nie jedyne sposoby na pogłębianie wiedzy, komputer można wykorzystać w tym celu również na inne sposoby. Jakie? Zobaczcie sami.

Co charakteryzuje komputer Huawei Matebook 13? Sprzęt wyposażono w świetną, pełnowymiarową klawiaturę z dwustopniowym białym podświetleniem. W Matebookach 13 znajdziecie procesory Intel Core i5 lub Intel Core i7 oraz 8GB pamięci RAM i to naprawdę dobra konfiguracja jak na tak mobilny komputer, który ma jedynie 15 mm wysokości i rozmiar kartki papieru A4. Do tego dotykowy ekran FullView 2K wypełniający aż 88% powierzchni zewnętrznej sprzętu i 10 godzin działania na jednym ładowaniu.

Materiał powstał we współpracy z firmą Huawei.Advertisement