Felietony

[Live Blog] Relacja na żywo z Generation Mobile 2014

Grzegorz Ułan
7

Już za chwilę (9:00) na Stadionie Narodowym w Warszawie rozpocznie się trzecia edycja Generation Mobile. Jak co roku, konferencję organizuje Antyweb wraz z NoNoobs i jak co roku, tematem przewodnim będzie rynek mobilny. Rozwój, trendy, dynamika całego ekosystemu związanego z aplikacjami i usługami m...

Już za chwilę (9:00) na Stadionie Narodowym w Warszawie rozpocznie się trzecia edycja Generation Mobile. Jak co roku, konferencję organizuje Antyweb wraz z NoNoobs i jak co roku, tematem przewodnim będzie rynek mobilny. Rozwój, trendy, dynamika całego ekosystemu związanego z aplikacjami i usługami mobilnymi.

To oczywiści szeroki temat, ale podobnie jak w przypadku tegorocznego IEM w Katowicach mamy tam swoją reprezentację, która będzie się starała wybrać dla Was, co ciekawsze i istotniejsze aspekty, które będą tam poruszane. Na miejscu już są Grzegorz Marczak, Jan Rybczyński, Karol Kopańko i Paweł Piskurewicz.

Zostańcie z nami i odwiedzajcie ten wpis, bo lista firm i prelegentów, która pojawi się na Generation Mobile 2014 robi wrażenie i z pewnością będzie ciekawie.

gm

Czekamy więc na pierwsze wpisy kolegów z redakcji, które będą się tu pojawiać, gdy tylko zacznie się tam dziać:).

[liveblog]

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu