16

Lista 20 finalistów StartupFest

StartupFest to konkurs dla startupów organizowany przez Agorę. Zwycięzca otrzyma dofinansowanie w wielkości 50 tysięcy złotych oraz wartą 100 tysięcy złotych kampanie reklamową (realizowaną prawdopodobnie przez AdTaily które jest parterem całej imprezy). Do walki o wejście do finału zgłoszono podobno aż 250 pomysłów i startupów. Z nich zostało wybrane 20 projektów, które w dniach 11-12 […]

StartupFest to konkurs dla startupów organizowany przez Agorę. Zwycięzca otrzyma dofinansowanie w wielkości 50 tysięcy złotych oraz wartą 100 tysięcy złotych kampanie reklamową (realizowaną prawdopodobnie przez AdTaily które jest parterem całej imprezy). Do walki o wejście do finału zgłoszono podobno aż 250 pomysłów i startupów. Z nich zostało wybrane 20 projektów, które w dniach 11-12 października spotkają się z inwestorami i mentorami w celu zaprezentowania swoich pomysłów.

Kilka dni temu na stronie StartupFest została opublikowana lista finalistów, oto ona (część serwisów jest dobrze znana, część została już kiedyś opisana na Antyweb a cześć dopiero powstaje):

Achilles
Adternative.net
Evenea.pl
Filmaster Mobile
Iterative Translation by Monolinguists
HellBuzz
Mind the Kids!
mKrzyżówki
PicAds
Popla
Popler.TV
R1NG.pl
Smartupz
Sumos.pl
szukajauto.pl
Testuj.pl
tropMy.net
Zagadnij.pl
Zetemes.pl
zubibu.com