0

LINE przedstawia chyba najbardziej cukierkowy launcher dla Androida, jaki kiedykolwiek widziałem [prasówka]

Popularny szczególnie w Azji mobilny komunikator rozszerza swoje portfolio o launcher dla Androida. Aplikacja zastąpi domowy ekran na naszym urządzeniu, umożliwi korzystanie z motywów, a także umieszczanie naklejek na pulpicie. Wszystko to w szalenie cukierkowatej konwencji. Launcher LINE Siłą nowego launchera ma być możliwość personalizacji na wiele sposobów. W bazie ma się znajdować ponad 3 […]

Popularny szczególnie w Azji mobilny komunikator rozszerza swoje portfolio o launcher dla Androida. Aplikacja zastąpi domowy ekran na naszym urządzeniu, umożliwi korzystanie z motywów, a także umieszczanie naklejek na pulpicie. Wszystko to w szalenie cukierkowatej konwencji.

Launcher LINE

release_image_LINE-Launcher_en02 release_image_LINE-Launcher_en03

Siłą nowego launchera ma być możliwość personalizacji na wiele sposobów. W bazie ma się znajdować ponad 3 tys. różnych motywów, a dodatkowo użytkownik otrzyma możliwość umieszczania naklejek bezpośrednio na pulpicie. Ponadto launcher ma rekomendować aplikacje, a także wyświetlać powiadomienia i informacje o stanie systemu (w postaci ikonek). W przyszłości jego integracja z komunikatore Line ma być pogłębiana. Aplikację można pobrać ze sklepu Google Play.

Google Maps 9.14

2015-09-01_091449

Nowa wersja Google Maps trafia do sklepu Play. Aplikacja otrzymała nowy interfejs podczas wyznaczania trasy do nawigowania, a także szereg innych poprawek. Autorzy skupili się na dostarczeniu użytkownikowi większej liczby informacji na temat planowanej drogi. Co więcej, od teraz na ekranach lokali i firm mają być wyświetlane informacje o tym, kiedy cieszą się one największym zainteresowaniem. Pozwoli to tak zaplanować odwiedziny by uniknąć tłoku i np. znaleźć wolny stolik. Aktualizacja powinna być dostępna w ciągu kilku najbliższych dni.

Apple będzie produkować własne wideo

appleTV

Apple ma zamiar rywalizować z Netfliksem, Hulu, a nawet Amazonem i zająć się produkcją własnych formatów wideo. W planach firmy są zarówno filmy jak i seriale. Jest bardzo prawdopodobne, że treści te będą dostępne na wyłączność na platformach wideo firmy z Cupertino. Wczoraj Konrad pisał o planowanym debiucie nowego Apple TV. Niewykluczone, że plany te są mocno związane z tym debiutem. Szczegółów niestety póki co nie ujawniono, a więc możemy się jedynie domyślać.

V3_big_1